Pluto a Saturn 2020

V roce 2020 nás čeká astrologicky mimořádná událost.

Hned v lednu, tedy ve znamení Kozoroha, nastane konjunkce planet Pluto a Saturn. Konjunkce znamená překrytí se těchto planet z hlediska pohledu ze Země. Znamená to také, že archetypální energie obou planet působí současně. Konjunkce Pluta a Saturnu nenastává tak často, protože doba oběhu Saturna kolem Slunce je 29,42 let a Pluta dokonce  246 let. Opakování konjunkce v určitém znamení nastává za necelých 400 let. Poslední konjunkce Pluta Saturna v Kozorohu se odehrála roku 1518!

Saturn ztělesňuje řád, systém, strukturu, autoritu, náboženství, stát, korporace......    

Archetypální energie Pluta představuje temnotu, dno, zánik, hluboká transformace, rekonsrukce, utváření vlastního mínění........

Takže když se obě energie setkají, můžeme se nadít lecčeho. Obvzlášť, když Saturn je v Kozorohu, kde je doma a tedy mimořádně silný!

To nejpodstatnější, co můžeme každý udělat, je vystoupit ze strachu. Strach ze ztráty starých jistot a změny nahradit pochopením, důvěrou a vírou v hluboký a očistný smysl transformace. S Plutem se stejně nic jinéhoudělat nedá. Můžeme se třást strachy a zoufale se držet, ale stejně se nakonec budeme muset pustit a transformací projít. Akorát to bude nepříjemné. Anebo prostě můžeme s důvěrou a nadějí těmto procesům říct své ANO a pustit se hned.

Princip je jednoduchý, ale hůře se to dělá, že.

Nejlepší způsob, jak naložit se strachem z neznámých věcí je prostě je prozkoumat a udělat je známé. Příležitostí k tomu bude víkendový seminář Pluto a Saturn 2020. Bude nejen o informacích, ale hlavně o prožitcích. Budeme pracovat s tělem, konstelovat, ladit se pomocí zvuku, vůně, kamenů a sdílet vše s ostatními, tak abychom všichni společně dospěli k hlubšímu pochopení těchto energií nejen hlavou, ale skrze celý náš systém.

Kdy?        24.-26.1. 2020

Kde?        Skalní fara, Skála u Humpoce 27

Za kolik? 2800 Kč kurzovné, 1850 Kč strava, ubytování včetně sauny.

Přihlášení přes přihlašovací formulář (na "aktuálně")