Láska a strach

 

 

To je to, oč tu běží.

Ve chvíli, kdy se prudce zvyšuje frekvence energií zde na Zemi, (Změny zemského jádra, Schumanova rezonance, postavení Sluneční soustavy v galaxii atd. atd.) se samozřejmě mění i energie lidských energetických polí.  ALE, bohužel to není tak jednoduché, že bychom se všichni v poklidu automaticky přeladili na vyšší frekvence a vznikl Ráj na Zemi.

Duše, které se inkarnují na Zemi mají totiž velmi široké rozpětí frekvencí svého pole a tím pádem různé stupně úrovně vědomí. Lidé s nižšími frekvencemi se začínají frekvenci Země vzdalovat. Nejsou schopni udělat tak velký energetický skok a automaticky se přeladit. Cítí se hůř a hůř a zoufale se snaží zachovat alespoň status quo. Proto se zrovna teď vyskytuje tolik podivných autoritářských figur a jejich přisluhovačů i v zemích poměrně civilizovaných (že). V nižších úrovních vědomí se vyskytuje silná touha po moci, jako prostředku dosažení nejvyššího uspokojení.  Tito lidé nejsou schopni dosáhnout dál. Jejich frekvence jim neumožňují zažít klid, harmonii, empatii, soucit, lásku. (A naopak: lidé, kteří mají přístup k těmto kvalitám už zase nepotřebují k dobrému pocitu moc.)

Ale udržet status quo při rychle se zvyšujících frekvencích dá čím dál tím víc práce, protože vývoj je nezastavitelný.

 Jak to tedy udělat? Jak snížit frekvence lidských polí? Co myslíte? Přece STRACHEM. Silným strachem velkého počtu lidí!

A jsme doma!

A protože na konci škály všech strachů je strach ze smrti, je třeba něčeho, co tento strach hromadně vyvolá. Do války se dnes nikomu nechce, ale jsou i elegantnější řešení, která fungují hlavně v „civilizovaném“ světě, kde je smrt silně tabuizovaná.

Čím více lidí v silném strachu, tím nižší frekvence celkového pole a tím pomalejší přechod k přirozeným vyšším frekvencím.

 

Co s tím je nasnadě. Jako ve všech mýtech, písních a pohádkách: LÁSKA je odpověď!

Je to primárně věc rozhodnutí: Volím LÁSKU a ne strach.

 Princip je prostý, ale vystoupení ze strachu tak jednoduché není, protože strach nasedá na naše dětská nebo ještě starší zranění. Proto je dobré se v tomto procesu vzájemně podpořit a v bezpečném prostoru vše, co překáží lásce, uvolnit tak, aby se naše srdce ještě více otevřela proudům lásky.

Zvu vás proto na seminář Láska a strach, zaměřený na posílení a otevření našich srdcí. Jako vždy budeme meditovat, cvičit, tančit, lehce konstelovat a hlavně sdílet a naslouchat, v důvěře a soucitu. 

 

Víkendový seminář  Láska a strach

9.-11. 7.  2021, Skalní fara u Humpolce

Cena: 2 800 Kč kurzovné, 1 850 Kč strava a ubytování, včetně sauny

Přihlášení přes přihlašovací formulář (zpět na "aktuálně")